| alina是最热 a întrebat:

Cine imi zice si mie un program prin care sa convertesc melodia "Andra-Inevitabil va fi bine" si daca se poate sa nu trebuiasca sa fie instalat ca video converter ceva in gen 2conv. Merci anticipat dau funda celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Banica_Roxy_1970 a răspuns:

Http://www.youtube-mp3.org/ uite, eu asta folosesc și merge. trebuie doar să bagi link-ul de la melodia pe care o vrei [de pe youtube] melodia ț-i se va instala în calculator, mai departe trebuie să bagi melodia în fișierul mp3-ului.
Sper să-ți fiu de ajutor :*
FUNDĂ?

| alina是最热 explică (pentru Banica_Roxy_1970):

Unde ai stat atata timp? happy daca ai sti cat am cautat sa fac chestia asta?!

10 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Si de ce sa nu instalezi unul gratis si bun ca sigur vei mai avea nevoie:
http://www.softpedia.com/......tory.shtml

| alina是最热 explică (pentru horia2012):

Nu vreau sa instalez pentru ca am ncercat si alte lucruri si.....cum sunt eu praf la calculatoare nu am reusit sa fac nimic cu ele si nici sa le dezinstalez si de aceea vreau sa ma bazez pe chestii care nu se instaleaza intelegi?

| horia2012 a răspuns (pentru alina是最热):

Am inteles dar e in limba romana si eu il folosesc de 2 ani. Il poti instala cu incredere.

| CristiB93 a răspuns:

Http://www.hddownloader.com/# uite aici, nu trebuie sa instalezi nimic.

| alina是最热 explică (pentru CristiB93):

Nu merge sad

| CristiB93 a răspuns (pentru alina是最热):

Pai cum voiai sa convertesti, in video sau mp3?

| alina是最热 explică (pentru CristiB93):

Mp3 am uitat sa zic sorry

| CristiB93 a răspuns (pentru alina是最热):

Pai bagi linkul unde scrie URL si dau GO apoi ti se va descarca in calculator.

| CoRnEtEL a răspuns:

Din video in mp3-youtube converter(the boss)