| TheExpert01 a întrebat:

Cine joaca battle of the immortals? Cine joaca cand imi fac caracter imi cere un introduction id am pus multe chestii dar imi zice invalid id entry ce sa pun ca sa mearga?

2 răspunsuri:
| sHd007 a răspuns:

Poi depinde ce id. Id de mess sau id ca username. Vezi si tu incearca.Dai un nume de exemplu SmeKerie001 sau DarKManTa sau ImmorTal007.

| ciprian1997 a răspuns:

Mesaj pentru toti romanii care joaca BOI, accesati aceasta pagina de facebook pentru a da o mana de ajutor la realizarea primului server privat romanesc!
https://www.facebook.com/......2719676713