| Bogdanbgd10 a întrebat:

Cine joaca fifa 2007 multiplayer si se considera bun sa bage id meu de mess "bogdan_bgd98" si vb acolo si dupa pe teren.

Răspuns Câştigător
| nda a răspuns:

Ce eroare iti apare? poate te pot ajuta sa o rezolvi. daca nu merge cu gameranger putem incerca cu hamachi sau directip.

11 răspunsuri:
| nda a răspuns:

Imi vine sa rad... de fapt chiar rad laughing

| Bogdanbgd10 explică (pentru nda):

Hai sa jucam DACA ESTI BUN... nu mai rade.

| nda a răspuns (pentru Bogdanbgd10):

Pai cum sa nu rad de tine la ce atitudine ai? laughing daca vrei jucam... da' nu-s bun la fifa. dar daca te bat?laughing

| Bogdanbgd10 explică (pentru nda):

Ce atitudine am? Si cum poti sa ma bati la fifa daca nu esti bun? Hai sa jucam.

| nda a răspuns (pentru Bogdanbgd10):

~vorbim acolo si-apoi vorbim pe teren~ laughing e amuzant cat suflet pui intr-un meci de fifa... care n-are nicio miza.
descarca-ti gameranger si zi ce nume ai.

| Bogdanbgd10 explică (pentru nda):

Am incercat cu gameranger si nu a mers pentru ca aparea eroare cand dadeam start.
Multiplayer merge? Eu nu am mai jucat online decat multiplayer si ma plictisesc sa joc cu PC-ul deoarece castig orice meci si de aceea vreau sa joc cu cineva(o persoana).

| Bogdanbgd10 explică (pentru nda):

Imi apare Error si un nr al ei ca am si dezinstalat gamerangers.
dar putem incerca cu hamachi sau direct IP dar sa ma inveti cum sa le folosesc ca nu stiu.

| Bogdanbgd10 explică (pentru nda):

Cu direct IP cred ca ar fi mai simplu sa incercam deoarece nu mai trebuie sa descarc nimic.

| Bogdanbgd10 explică (pentru nda):

Eu zic sa bagi messul meu sa vb mai rapid.

| Bogdanbgd10 explică (pentru nda):

Jucam?

| Bogdanbgd10 explică (pentru nda):

Cand mai intri sa jucam cu Direct IP?

| nda a răspuns (pentru Bogdanbgd10):

Ce eroare iti apare? poate te pot ajuta sa o rezolvi. daca nu merge cu gameranger putem incerca cu hamachi sau directip.