| BOSS123456789 a întrebat:

Cine joaca Geometry Dash are funda. zi-mi te rog, si un nivel pentru FUNDA GARANTATA!

3 răspunsuri:
| Gabriel_Madalin_1995 a răspuns:

Eu joc geometry dash.Mai am deadlocked si theory of everything 2 si termin jocul uite cateva nivele cu care sa te distrezi: Luminium,Cataclysm,BloddBath, Fernafloo, Flappy Ufo, 5, Recalibration. Funda?

| Alex_Mario_1977_byTQ a răspuns:

Eu il joc
un nivel: FingerDash

| SereBoss a răspuns:

Eu joc. Am aptoide si am descarcat full version gratuit.Nu inteleg a doua intrebare. Dar am si eu una pentru tineȘ stii portalul care schimba sensul de mers?