| iInfinityDarkness a întrebat:

Cine joaca luna online celestia imi poate spune de ce nu imi merge jocul? Am incercat si pe alte windowsuri acum pe vista imi da o eroare.Ce windows ar trebui sa am? Pls ajutati-ma

6 răspunsuri:
| iInfinityDarkness explică:

Imi scrie celestia luna has stopped working (pe vista) dc nu o merge? crying

| Sahashi a răspuns:

Orice windows de la windows xp pana la windows 7 verifica daca ai toate cerintele. si toate programele ca sa il poti rula

| iInfinityDarkness explică (pentru Sahashi):

Unde pot sa vad cerintele?

| iza97 a răspuns (pentru iInfinityDarkness):

Si eu as vrea sa aflu astahappy..ma gandeam ca doar mie nu imi merge

| iInfinityDarkness explică (pentru iza97):

Serios? Eu cand scriu numele si parola dau enter si apoi imi scrie ceva ca nu raspunde.Imi apare o eroare si ma scoate.

| iza97 a răspuns (pentru iInfinityDarkness):

Eu nici macar nu ajung pana acolo. Cand pornesc jocul, peste 3 sec imi da eroare.
Poate vor sa faca updates si poate dureaza ceva...
Sa.mi zici cand o sa iti mearga