| Xtr3Me98 a întrebat:

Cine joaca NFS Most Wanted:2012...
Ce vrea sa spuna atunci cand vreau sa imi schimb controalele,, please release all controls on keyboard" stiu ce inseamna dar nu stiu cum sa fac

Răspuns Câştigător
| GunHead a răspuns:

Nu trebuie sa tii nici un buton apasat si sa astepti pana zice "press key" sau cv de genu sper ca stii ca Left e stanga Right e drepta si asa mai departe... Fundoi? happy

| Xtr3Me98 explică (pentru GunHead):

Da stiu chestiile astea dar ma enerveaza ca trebuie sa accelerez de pe A si sa dau cu spatele de pe Z de accea vreau sa le schimb ca sa le pun pe sageti sus, jos ai vreo idee?