| Anutza_ʚïɞ_Ana_1994 a întrebat:

Cine joaca ourworld?
Am cateva intrebari...
Cum pot face rost de coduri de gems in afara de cel saptamanal?
Cum pot sa devin resident fara bani reali?
Nu sunt la inceput. Am nivelul 51 si am o mare problema la cont.
Mi s-a stricat chatul si cand ii scriu unei persoane in romana ii apare ceva gen: fhgjgjhnkghkyj
Si cand imi scrie o persoana in romana imi apare tot ceva gen: dhgkjfdhnmgjn
De ce imi apare asa? Ce pot sa fac sa nu imi mai apara asa?
Help me!

3 răspunsuri:
| Raluca1980 a răspuns:

Buna. Si eu joc ourworld si o sa te ajut.
1.Ca sa gasesti codurile de gems, cauti pe net Óurworld gems codes.
2. Ca sa te face rezident dara bani reali poti strange 200 de gems pentru rezidentie de o luna, 500 pentru 3 luni sau 600 pentru zoe club.
3.S-ar putea sa ai contul flagat. Ai grija cum vorbesti pe el. Probabil de la prea multe blocari sau raportari spre tine.
Sper ca te-am ajutat! happy

| Anutza_ʚïɞ_Ana_1994 explică (pentru Raluca1980):

Si cum pot sa il refac? (sa scrie normal)

| Anutza_ʚïɞ_Ana_1994 explică (pentru Raluca1980):

Cum pot sa il refac?