| Pishtii a întrebat:

Cine joaca terraria si imi poate spune cum pot mineri demonita si cum pot distruge coruptia.( terraria sand is overpowered versiunea 1.1.2 dar cred e la fel pe toate)si dau funda!

Răspuns Câştigător
| Bogdanescu a răspuns:

Coruptia o distrugi cu bombe si dinamita, cu tarnacop de helfire sau demonita sau cu pudra de purificare de la dryad. Demonita o minezi cu tarnacop de helfire, demonita sau aur sau cu bombe/dinamita.Demonita mai pica la Ochiul lui cthulu sau mancatorul lumii.

2 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Asta nu stiu, dar vreau sa te intreb si eu ceva pe tinelaughing, daca joc cu cineva pe multiplayer pe o lume pe care am creat-o, atunci cand iesim si intru iar pe single player pe aceeasi mapa, se va salva tot ce am facut? ca is incepator

| Pishtii explică (pentru bogdan324):

Da happy ramane ce ai facut