| Love_4994 a întrebat:

Cine joaca travian server 4? Imi explicati si mie ce se intampla daca eraoul meu moare in misiune?(nu as fi pus intrebarea asta dar e primul meu cont pe serverul ala si e putin mai diferit happy )

3 răspunsuri:
| Cristi823 a răspuns:

Pai daca moare nu merge sl renvii?

| ionut_9568 a răspuns:

Daca moare nu exista alta metoda de a evita decesu sau de al reinvia! eu joc pe sv 7 dar pe nici un sv nu merge sal reinvii distruge cladirea aia care ti-ai facut eroul si fa-o din nou mai mare si mai puternica.