| cataliniQ a întrebat:

Cine joaca ZanDekaron? Spuneti-mi cum ma inregistrez... Daca faceti asta, ofer FUNDA si promit ca VOTEZ raspunsurile voastre... Multumesc!

2 răspunsuri:
| daeniel02042001 a răspuns:

Sall! Intri pe http://www.zandekaron.net/ si in partea stanga e o coloana acolo e o casuta in care scrie register dai pe ea si iti faci cont.

| Adrianos11 a răspuns:

Intra pe site si cauta pe acolo daca nu gasesti scrie pe google zandekaron inregistrare(creere cont) daca tot nu gasesti cauta pe forumul jocului funda pls