| denisTiky a întrebat:

Cine ma ajuta cu o problema: am gasit un gamemode (baza de date mysql) doar ca atunci cand incerc sa ma logehz, l parola spune ca este incorecta. Ce trebuie sa fac sa ma pot loga? Va rog! Dau funda!

UIte linkul de la GM: https://www.sa-mp.ro/forums/topic/26822-gm-bigzone-no-bu gs/

Răspuns Câştigător
| AlexAlex23 a răspuns:

Intri in pawno, alegi gm-ul, apesi CTRL+F si cauti localhost.Acolo vei edita doar database cum ai facut tu pe phpmyadmin si dupa dai compile.

5 răspunsuri:
| AlexAlex23 a răspuns:

Nu ai conectat GM-ul bine la baza de date.

| denisTiky explică (pentru AlexAlex23):

Si cum il conectez?

| denisTiky explică (pentru AlexAlex23):

Am auzit pe niste forumuri ca multi nu au conectat bine gm-ul la baza de date si ca li se intampla exact cum mi se intampla si mie dar nimeni nu zicea ce trebuie sa faci sa le conectezi corect, ma poti ajuta? Daca vrei. vineri sut disponibil si pot sa te caut pe skype sa vorbim. Daca esti de acord atunci da-mi skype-ul tau te rog.

| Vassii a răspuns:

Caută tutoriale pe YouTube, cu siguranță găsești. Uite aici un video care îți arată cum să urci gamemodul https://youtu.be/kuQdbohJHNQ

| denisTiky explică (pentru Vassii):

Multumesc, este canalul tau?