| Pashca a întrebat:

am asa o problema, mi-am descarcat server de samp MYSQL, si doresc sa-l pornesc... insa este si un fisier ( Baza de date MYSQL ) si fara el nu pot intra pe server ( nu ma pot loga, inregistra ) si nu stiu unde trebuie sa pun fisierul ( Baza de date MySQL), doresc sa-l pornesc din calculator nu pe HOST, multumesc de intelegere...

5 răspunsuri:
| Apostol_Andrei_1998 a răspuns:

Daca vrei host ieftin id meu andrei_fotbal49

| Pashca explică (pentru Apostol_Andrei_1998):

Mie nu-mi trebuie HOST, imi trebuie sa aflu cum sa pornesc serverl... ce sa fac cu baza de date MYSQL sad

| Apostol_Andrei_1998 a răspuns:

Problema este de la host, ia id meu andrei_fotbal49 si dai add si iti explic acolo

| Pashca explică (pentru Apostol_Andrei_1998):

TU intelegi serverul este in PC la mine... nu-i pe nici un host, eu doresc sa-l pornesc de la mine din PC...

| Apostol_Andrei_1998 a răspuns:

Da add la id meu si iti zic acolo straight face