| cristina_4003 a întrebat:

Cine ma ajuta? nu imi merge minecraft 1.5.2 si nu stiu ce trebuie sa fac
cine ma ajuta ii dau funda+vot
multumesc

2 răspunsuri:
| GigiManivela a răspuns:

Nu cred ca are cerinte jocul asta, asa ca laughing Incearca sa-l mai instalezi odata. si daca primesti vreo eroare, scrie-o pe google sa vezi ce au facut altii in situatia ta.

| Seraphh a răspuns:

De fapt, jocul are cerinte destul de mari, chiar daca pare ca nu. vorbesc din propria experienta si a altor prieteni.

Chiar si la un PC nu prea bun, deschisul jocului nu ar trebuie sa fie o problema.

Specifica si tu ce nu iti merge. Nu se deschide, sau iti merge greu, ce eventuale erori apar and so on.