| gazaru a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine ca nu maai stiu ce sa fac.Cand intru pe cs nu merge sa dau pe open gl zice ca nu suporta.Eu am laptop ziceti-mi o metoda buna sa fac ceva care sa ma ajute.Si nu stiu dc nu merge sa intru pe mess ca zice ca e o problema cu netu dar el merge dar nu stiu ce are.

Răspuns Câştigător
| Trompitza a răspuns:

Salut.
Am avut si eu aceeasi problema cu OpenGL
Tot ce trebuie sa este sa reinstalezi driver-ul de la placa video!
Funda?

1 răspuns:
| TănaseDavid a răspuns:

Trebuie sa il dezinstalezi si apoi sa il instalezi. nu e mare problema, dar : eu m-am jucat cs.1.6 bestial si mi se tot bloca.
asa mi-am luat cs.1.6 clasic