| RazvyBoss98 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu o problema de la PSP? Bun sa va zic problema cand intru in jocuri mi se misca jocul in reluare si greu si am formatat cardul si le-am pus inapoi si tot asa face si nu stiu ce sa fac (si am PSP-ul modat). Ajutati-ma plzzz!

1 răspuns:
| vibeantonio a răspuns:

Salut, Am avut si eu PSP 3 ani si nu am avut problema aceasta, am avut foarte multe altele...
Asa sa revin la subiect. Ar putea fii mai multe cauze :
* Memorie mica
* Sau pur si simplu psp stricat sau cardul, dar daca tu zici ca l-ai formatat nu e...
Conteaza, odata si eu am avut card de 8GB si am avut pe el jocuri de 6, 5GB am mai avut poze si muzica, sa umplut cardul...
PSP-ul este ca un calculator au ca un om, gandeste-te ca tu ai in spate un rucsac de 10 kg si mai ai si niste pungi de 4 cam asa, si tu o sa mergi mai greu, asa ca incearca sa mai stergi din lucrurile nefolositoare
Daca o sa iti reuseasca ma bucur pentru tine big grin (si nu zic ca unii la orice raspuns FUNDA:X, poti sa dai funda cui vreii tubig grin )