| SmallworldsGamer16 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu un cont de smallworlds. sau imi poate spune cum fac gold sau tokens mai usor. am nevoie de un cont cat de cat bun si dau unul mediu la schimb...

Răspuns Câştigător
| Maryus_Boss_1991 a răspuns:

Dau eu vei cl 1253 dai unnu cont cl 1 cl 10 cl 100

| SmallworldsGamer16 explică (pentru Maryus_Boss_1991):

Scz am numai un cont de cl 1 cu restaurant si casa full! nu vreau cl mare vreau doar un cont vip pentru inceput ca dupa aia ma mentin eu! oricum mersi de raspuns daca ai vreo oferta mai buna ti-am zis am doar un cont de cl 1 cu casa si restaurant full!

| FcogBogdan a răspuns (pentru Maryus_Boss_1991):

Hey mie poti sa ma ajutiti

3 răspunsuri:
| Dolly21 a răspuns:

Pentru a face tokens trebuie sa iti faci un cont, sa afci multi tk pe el (ii fac in 3 minute) si sa trimiti cerere pentru al tau si intri pe al tau, accepti si pui un obiect de prefaribil mancare, ceva care costa foarte putin la vanzare cu suma de bani pe care ai facut-o pe acel cont si intri si cumperi:*