| CrazyWLF a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine va rog! Doresc sa achizitionez un playstation 3 sau xbox 360 dar nu stiu care este mai bun, daca ma poate ajuta cineva va rog!

Răspuns Câştigător
| razvyaga a răspuns:

PS3 are cooler incorporat si te poti juca pe el cam vreo 6 ore continuu fara sa se incalzeasca. XBOX 360 nu are cooler si trebuie tu sa cumperi un cooler pentru Laptop. In al doilea rand PS3 este mai subtire decat XBOX si va ocupa spatiu mai putin decat xbox. Parerea mea este sa iti cumperi PS3. Dar poti astepta sa apara PS4 si ti-l poti cumpara pe acela.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Hector99 a răspuns:

Cumparati xbox360 eu am si sunt foarte multumit de el, insa e alegerea ta happy

| CrazyWLF explică (pentru Hector99):

Da m-ar interesa dar am auzit ca multiplayerul se plateste!

| Hector99 a răspuns (pentru CrazyWLF):

Din pacate asa este sad e putin naspa sad

| ShadowNinjas a răspuns:

PS3 sau PS4, astea ti le recomand happy Bafta!