| DomnulCuPruncii a întrebat:

Cine nu răspunde nu-i dau funda am descarcat recent un metin privat zis si metin2 kobrastyle dar nu ma pot loga(am cont)si imi zice eroare connectare server si netu imi lucreaza cu 10mb si upload cu 6mb deeeciii? daca ma ajutati voi aprecia gestul si dau si vot daca puneti ceva raspunsuri penibile nu va alegeti cu nimic 0 /

Răspuns Câştigător
| Generation22 a răspuns:

Da eroare deoarece ori este cu restricite adica intre 7/24 ori se lucreaza la server si e inchis...

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DomnulCuPruncii explică:

Inca nu stiu ce sa fac! cui ii dau funda?