| stanadi2010 a întrebat:

Cine poate sa imi dea niste metinuri care ai lv mai mare decat 1 (50-250lv)faci magiile Pimediat cum incepi si e non-stop?

Răspuns Câştigător
| cristy799 a răspuns:

Mixtmt2! Te da lv 1 da e misto! arme noi (gratis) si... vezi u cand te apuci!

3 răspunsuri:
| Sebishor a răspuns:

Buna stiu eu, Mt2. Dinamik, Mt2.Gx.MetinFun,MetinXeno,Metin2.CandyLonju,Mt2.Newlonju... pls funda?

| Playerman a răspuns:

Am un singur raspuns pentru tine Metin2light iti da lv90 rate 1000% 1miliard de yang! Tot in shop(la magazine) ps tot +9, toate kingurile! Funda?

| Playerman a răspuns:

PS Magiile calul le ei de la o sura am uitat cum o cheama! DAi la skiluri P!