| Alexandru279 a întrebat:

Cine poate sa imi dea un site pentru minecraft unde sa iti faci cont premium. Dau funda:-)

Răspuns Câştigător
| ScorpyDesigns a răspuns:

Alexandru,acel fel de site nu exista..singurul site de unde iti poti face Minecraftul premium este chiar site-ul oficial de unde il cumperi pentru 20 de euro! Celelalte siteuri cu gen free minecraft account sau altele sunt doar minciuni...Scuze ca te-am dezamagit dar nu exista acel fel de site.cel putin nu exista unul credibil.O zi buna si sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Nu exista asa ceva

| Alexandru279 explică:

Există

| Alexandru279 explică:

Mersi mult