| anonim_4396 a întrebat:

Cine poate sa imi zica si mie cum fac sa pot intra pe servere terraria dau connect si zice doar find server sau cum era si va rog ajutati-ma daca nu stiti dati-mi un link de unde sa-l iau inca odata

3 răspunsuri:
| LuciTM a răspuns:

Trebuie sa dai connect to server si sa scrii tu acolo un IP. Funda?

| Legosefu a răspuns (pentru LuciTM):

Am facut ce ai spus tu si la fel imi zice nu stiu de ce am bagat si unu gresit si numi zice nimic imi zice connecting si ip-ul

| LuciTM a răspuns:

Probabil acel IP pe care l-ai scris nu este un server. Incearca sa iti gasesti un prieten care sa iti deschida un server de Terraria si sa treci IP-ul lui acolo.