| AmY_1965 a întrebat:

Cine poate sa-mi dea niste idei pentru web show ca iCarly? p. s funda

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricum nu cred ca ai reusi sa faci un web show(nu ca as avea ceva cu tine sau ceva de genu`, insa iti dai seama ca in acest web show ei folosesc camere speciale, lumini, decor+ ca pe deasupra mai trebuie si un montaj, machiaj, sa iti cumperi un site, sa stii foarte multa informatica, etc. ->->->lucruri pe care nu cred ca le stie orisicine, insa daca tu reusesti big grin ar trebui mai intai sa te pregatesti financiar-zic eu- pentru orice eventualitatewinking