| AmY_1965 a întrebat:

Hola! eu si prietenii mei vrem sa facem un show ca de genul iCarly! dar nu stim care sa ne fie tematica showului! cine ne poate da idei? pentru cea mai originala dau funda

Răspuns Câştigător
| mihnea173 a răspuns:

Nu este nici o tema a show-ului. Trebuie sa fie amuzant de entertaiment. Ai nevoie de un "cameraman" si (cel mai bine ar fi asa) un partener. Trebuie sa ai unde sa filmezi sa fie un loc spatios, iar tot ce faci in show trebuie gandit pas-cu-pas inainte de show, totul trebuie planificat INAINTE de show, si nu trebuie sa vorbiti foaaaaarte mult, doar prezenta la inceput, si prezentati "jocurile" sau ce vreti voi sa faceti in show. Daca veti sta si veti vorbi mult se vor plictisi toti oameni! Sa nu va lasati duse/dusi de val! Activitatile voi le hotarati.