| andrewshine a întrebat:

Cine poate sa-mi dea si mie un program cu care sa filmez si sa editez un joc caci as dori sa fac o presentare a unui metin va rog ajutati-ma funda.

Răspuns Câştigător
| byboss a răspuns:

Fraps : Trebuie sa ai un PC de nivel mediu pentru a un videoclip decent.
Bamdicam : Ai nevoie de un PC foarte bun si chiar si atunci mai face lag.
OpenBroacasterSoftware : Este cel mai bun si nu scade deloc din performanta PC-ului. (Programul se configureaza mai greu si vei gasi tutoriale pe net) happy FUNDA?

1 răspuns:
| BlackAngel29 a răspuns:

HyperCam 3