| rekinash a întrebat:

Cine s-a saturat sa bage bani in metin2ro si vrea sa il scap de chinuri? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| tinpoi a răspuns:

DA... Da... Metinu-i usor. Esti praf si joci pana la lv 5 laughing ia ba inteligentule fa-ti lvl mai mare ia mai e usor.

| rekinash explică (pentru tinpoi):

Are si tinpoi dreptate...ia joaca mai mult! majoritatea se lasa undeva la lvl 30-35 pentru ca nu mai cresc deloc.in fine... aprecierea e a ta.

12 răspunsuri:
| dadonexus a răspuns:

Ce idiot ar da 2 lei pe jocu ala de rahat?

| rekinash explică (pentru dadonexus):

Sunt multi crede-ma.Mai ales ca e un joc mai aproape de realitate decat WOW.In fine stii cum e cu gusturile.

| dadonexus a răspuns (pentru rekinash):

Metinu aproape de realitate cu grafica aia?

| rekinash explică (pentru dadonexus):

In comparatie cu WOW eu spun ca da! Stiu ca la grafica e mult deficitar WOW-ului dar nu s-a dorit a fi un joc foarte scump, s-a mers pe premisa "minimizeaza investitia, maximizeaza profitul' nu crezi?

| dadonexus a răspuns (pentru rekinash):

Trebuie sa intelegi ca lumea joaca metin pentru ca e foare usor si inca ceva daca crezi ca metinu e asa bun de ce are blizzardul profit de bilioane de dolari lunar?

| rekinash explică (pentru dadonexus):

Eu nu am spus ca Metin e bun (mult mai bun WOW din toate punctele de vedere), insa cu siguranta nu e usor iti garantez asta! pana la ce level ai ajuns in metin?

| dadonexus a răspuns (pentru rekinash):

Pai am intrat in joc am facu caracterul si l-am dezinstalat cand am vazut cum arata...la metin ajungi la lvl maxim si dupa nu mai ai ce face.

| rekinash explică (pentru dadonexus):

Esti sigur de asta? eu joc de vreo 7 luni si am ajuns abia level 54 (fara mare bataie de cap, nu joc foarte mult si nici foarte des).Din proprie experienta si din discutii cu playeri de level 90-99 iti spun ca nu poti atinge niciodata maximul de bonusuri sau sa spui SUNT CEL MAI BUN!

| tinpoi a răspuns:

Eu nu bag bani in el dar nu pot sa mai scap...M-am lasat de vreo cinci zeci de ori dar tot ma reapuc e ca un drog.

| dadonexus a răspuns (pentru tinpoi):

Joaca wow sau world of tanks

| rekinash explică (pentru tinpoi):

Daca vrei te ajut eu cu draga inima sa scapi de el! doar sa fii hotarat ca asta vrei! pe ce server esti? ce caracter, lvl?