| Adelina9990 a întrebat:

Cine s-a uitat la serialul Lost girl si poate sa imi spuna si mie despre ce e vorba si daca merita sa ma apuc de el?happy funda:*

1 răspuns:
| Packer1 a răspuns:

Eu m-am uitat la serial, anul asta s-a terminat, a avut ultimul sezon...pai in mare e vorba despre o tipa care e succubus( un fel de vampirita sexy care fura energia din oameni, se mai numeste chi si are nevoie de el sa traiasca, e forta ei vitala, dar mai mult ea se hraneste cu energie sexuala). In serial tipa isi cauta originile si parintii adevarati in mare. E un serial intrs, mie mi-a plkt tare mult. E serialul meu preferat, mi se pare cel mai tare big grin