| anonim_4396 a întrebat:

Cine s-a uitat la serialul,, Lost"?

5 răspunsuri:
| pisi1793 a răspuns:

Eu.Eu iti zic sa renunti sa te uiti ca iti pierzi timpul aiurea, mai bine descarca Heroes! Bafta.

| With0utName a răspuns (pentru pisi1793):

Te-ai uitat la toate sezoanele?

| pisi1793 a răspuns (pentru With0utName):

Da,all of them

| With0utName a răspuns (pentru pisi1793):

Voiam sa te intreb, ce se intampla in sezonul 4 ca eu nu am inteles nimic...mai are rost sa ma uit si la 5 sau se nu mai e asa interesant?
Sa iti spun ce am inteles eu, cand ii arata pe fiecare in parte de fapt era dupa ce au plecat ei de pe insula, adica la sfarsitul sezonului nu? Adica tot ce aratau ca Hugo era la nebuni, kate era cu Arrron, etc etc, era adevarat? Am inteles bine?

| With0utName a răspuns (pentru pisi1793):

Merci, chiar daca nu ai mai raspuns...