| wolph98 a întrebat:

Cine se joaca Metin2United si are idee cum pot rezolva o problema:
-intru in metin
-intru la caracter
-se incarca chestia aceea laughing
-apoi cand sa apara caracterul in joc ma scoate din metin si imi da o eroare cu niste semne de intrebare
nu da mereu eroarea dar sa zic cam 80% din incercari da eroarea aceea
dupa ceva timp de joc imi da eroarea din nou si ma scoate
este foarte enervant!sad
PS:am net framework instalat!
Cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| theeo98 a răspuns:

Incearca sa il downloadezi din nou si ai grija sa fie complet! Apoi cand instalezi vezi cum faci k e posibil sa fie din cauza asta! Sper sa fie de folos!

2 răspunsuri:
| Krane a răspuns:

Dami funda baga idul meu si iti zic

| ioMetinaru a răspuns:

Buna caremi da sau caremi face un cont pe metin2 chinezesc (metin 35) adaugati id iacobcalinionut@yahoo.com