| NUMEPamPam a întrebat:

Cine se joaca world of warcraft (wow), e un fel de metin nu?

4 răspunsuri:
| Metaler a răspuns:

Un fel de metin?
Presupun ca nu ai descoperit prea multe MMO RPG-uri nu?

| NUMEPamPam explică (pentru Metaler):

Copilu'... eu nu sunt disperat de jocuri si nu-mi dau viata pentru ele pentru mine MMO RPG si ce mai zici tu sunt in chineza, eu atat vreau sa stiu : omori animare, sau creaturi si cresti levele nu?

| NUMEPamPam explică (pentru Metaler):

Animale. pardon

| raikidd a răspuns (pentru NUMEPamPam):

Asta inseamna ca daca ai jucat minim 2 mmo-ori la viata ta sau ca ai jucat wow inseamna ca esti un disperat? da e pe aceeasi idee dar e MULT mai dezvoltata fata de metin