| Oxymorone a întrebat:

Salut,TPU. Joaca cineva de aici World of Warcraft? :-)

Răspuns Câştigător
| EnvyU a răspuns:

De cand au facut sa fie itemele ca pe clasic nu mai joc. A fost frumos pana atunci, si am avut si cu cine sa joc, apoi cand a iesit pandaria prietenii mei nu au mai jucat si dupa 3 luni m-am lasat si eu. Pe private nici nu mai indraznesc sa ma duc ca e absolut horific.

| Oxymorone explică (pentru EnvyU):

Pandaria e pentru copii de 12 ani, eu joc Eternal, daca ai vrea sa mi te alaturi, esti bine venit, nu prea intalnesc romani de treaba.

2 răspunsuri:
| HeRmeSs a răspuns:

Original...no 1. Privat... 3000+