| SIsUTuDoR a întrebat:

Cine se mai joaca bomberman, ce parere aveti despre jocurile astea noi metin2 etc...?

Răspuns Câştigător
| MissDyDee a răspuns:

Eu jucam bombermanlove struck..n.am mai jucat de mult timpsad. dar de jocurile noi aparute iach iach iach asta e parerea mea. fara batai si sange si violenta nu se poate. ce sa invete copiii astia din asemenea jocuri?! ..raman tot la bomberman! categoriclaughing..sau eventual dau in mintea copiilor si o dau pe jocuri cu barbie sau cu gatit dar in niciun caz metin si ce mai e acum "en vogue".

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Kangell a răspuns:

Sincer Metin2 este una dintre cele mai mari surse de dependenta deci FAIL.
Eu am parere buna de unele si proasta de altele