| AmelyRain a întrebat:

CIne se pricepe la bloguri, am o nelamurire. Am vrut sa imi fac un blog dar linkul il avea deja alt blog asa ca am cautat blogul respectiv si am vazut ca este nefolosit ( adica blogul nu contine nici un post si nici o pagina ). Exista vreo posibilitate sa pot intra in posesia lui avand in vedere ca nu e al meu dar ca nimeni nu se ocupa de el? Adica pot vorbi cu administratorul acelui blog ( chiar daca nu am idee cum pot da de el) sau sa vorbesc cu cineva care se ocupa cu wordpress? ce spuneti?

1 răspuns:
| Cupcake123 a răspuns:

Deci primul pas : Pe Wordpress ti-ai facut blogul? ok
2.Du-te pe blogul celui care ziceai ca nu se ocupa de el si lasa o opinie pe blog.(daca nu are nici o postare nu stiu ce sa faci)
in schimb ai putea sa dai de alt blog al lui si sa ii lasi pe un blog care il administreaza un mesaj.
3. Daca chiar nu merge incearca sa iti pui un caracter propiu.Cum ar fi (exemplu) Jocuri (ca si numele blogului) Jocurile tale.ro sau ceva de genu 123Jocuri456. Gasesti tu. funditabig grin?