| uRage a întrebat:

Cine stie care versiune din Call of Duty are prima sau a doua misiune care se incepe pe apa prin siberia cred ca-ci este zapada.Si lupti daca nu ma insel cu cei din coreia sau china. Sau pote jocul asta nu e Call of Duty daca nu e va rog sa-mi spuneti cum se numeste big grin. Ma jucat o data la un prieten si mi-a placut dar el zice ca nu mai tine minte sad

5 răspunsuri:
| MaxLeon a răspuns:

Call of duty Modern Warfare 2 sau Counter strike Condition zero cred big grin Succes happy

| uRage explică (pentru MaxLeon):

Nu ca era prin 1 sau al 2 razboi mondial sau ceva de genul asta ca erau arme de alea vechi big grin

| MaxLeon a răspuns (pentru uRage):

Cred ca primul Call of duty ca acolo este vorba de razboiul mondialhappy

| uRage explică (pentru MaxLeon):

Nu e nici primul sad de ce nu pot sa o gasesc;(

| MaxLeon a răspuns:

Uita-te la linkul asta poate iti aduci aminte :) http://www.youtube.com/watch?v=cad7rVSK91o