| AlexKx a întrebat:

Cine stie ce ar trebui sa imi cumpar pentru calculator ca sa mearga fara lag jocurile... placa video sau procesor?
Joc minecraft si cand joc am 250 FPS cu setarile pe High dar cand incerc sa inregistrez si cu setarile pe Low am 20 FPS si un lag foarte mare. Am incercat mai multe metode de exemplu Wise Game Booster si SystemCare si tot nu merge.
Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| Catalin180900 a răspuns:

Inregistreaza cu fraps si daca vrei sa-ti iei, ia-ti procesor... parerea mea.