| ol1v a întrebat:

Cine stie cele mai tari jocuri de strategie si de unde le pot lua?

Răspuns Câştigător
| SD_5363 a răspuns:

Sunt fan al jocurilor de strategie cel mai bun site de unde gasesti jocuri de strategie cu grafica este http://www.fireflyworlds.com/

5 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Dupa paprerea mea cele mai tari jocuri de strategie (PC) ar fi:

1.Medieval 2 Total War
2.Napoleon Total War
3.Rome Total Wat
4.The Great Battles Medievals
5.Age Of Empire 3
6.Company of Heroes
7.Mount and Blade With Fire and Sword
8. Empire Total War
9.Rise Of Nation
10.Mount and Blade Warband

Bafta!

Nu stiu laughing

| Cozmin97 a răspuns:

Http://splur.gy/r/8gFqX/r/332FLg4Cgq5 Strategie dexteritate abilitati etc intra.

| iri2003 a răspuns:

Grepolis travian pandada astea joc eu iti recomand cele mai bune