| edil a întrebat:

Cine stie cum pot deveni gm pe metin 2ro? va rog din suflet astept raspunsurile voastre.am 19ani si joc de aproape 1an metin cate 3ore pe zi.va multumesc

Răspuns Câştigător
| ACAB1312 a răspuns:

Salut! Am un prieten care a luat GM cat de curand, iar pentru ca sa inteles cu Gm`ul principal i-a dat voie sa dea unor prieteni de ai sai GA/GM Depinde de nivel!winking uitei id: tudbathold@yahoo.com, trimitei un adauga`l sh vorbeste cu el, sau trimitei e-mail cu datele de la cont! Bafta! Eu am lvl 64, acum vreo 2 zile mi-a dat sh mie lvl mai marewinking! Bafta!

| edil explică (pentru ACAB1312):

Mersi o a vorbesc cu el

3 răspunsuri:
| AlexUrasteIdiotenia a răspuns:

Are dreptate sau poti sa cauti niste coduri sa te faci GM fara sa muncesti.PACEhappy

| ANONIM1123 a răspuns:

Ca sa fi gm trebuie sa ai lvl 99 sau care e maximu.deci bafta!