| DrugFree a întrebat:

Am Sims 2 nightlife, cum ma pot transforma in vampir? Sau in zombie? Dar in varcolac? Funda pentru cine imi da toate raspunsurile!

5 răspunsuri:
| SimoooSven a răspuns:

Si eu vreau sa aflu... mi-am luat o portiune de la vrajitoarea aia... dar nu merge sa o beau.thinking

| Smaranda2000 a răspuns (pentru SimoooSven):

Potiunea aceea o bei daca vrei sa nu mai fii vampir. happy

| ApofissPapaya a răspuns:

Vampir...
uite
baga codul:
boolprop testingcheatsenabled true
si dai enter
dupa ce l-ai scris du-te la posta din sims( unde iei si platesti factura) si tinand Shift apasat o sa cauti un loc unde apesi, apar meserii, si dai MORE si o sa apara si ceva de genul cu Vampire si Wolf. Apesi Vampire si langa casa ta apare un vampir, trebuie sa fii prieten bun cu el, iar de preferat ar fi sa mai ai tu un frate, mama, tata sau inca un membru al familiei. Dupa ce sunteti prieteni, ii poti pune acolo Influence to..., apesi acolo si apare BITE NECK. Acel Influence to... il pui la persoana la care doresti sa fie transformata. Dupa te duci la persoana muscata de vampir, adica ea e sim-ul activ, si te duci catre personajul tau(care doresti sa fie de asemenea vampir) si apesi din nou, BITE NECK. Potiunile le bei daca vrei sa NU mai fi zombie, varcolac, vampirt etc.
Acum varcolac: faci la fel ca la vampir( codul, mersul la posta) iar langa casa iti va aparea un catelus alb sau colorat gen Husky, la miezul noptii vine cel negru cu ochi stralucitori, te imprietenesti bine si cu cainele, si atunci te va musca. CA SA FII VARCOLAC AI NEVOIE DE THE SIMS 2 PETS.
Iar pentru Zombie, aici nu am reusit nici eu sa ma transform in rest m-am facut, din cate stiu ai nevoie pentru Zombie de The sims 2 FREE TIME. Spor la joaca si transformatwinking
P. S.: codul acela cu boolprop are spatii si il scrii cu unele spatii intre cuvinte, il mai scriu odata:
BOOLPROP TESTINGCHEATSENABLED TRUE
(observi ca intre boolprop si testing... este spatiu, de asemenea in testingcheatsenable si true este din nou spatiu)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vampir cum a zis du-te ma varcolac sa fi prieten cu seful haitei de lupi un lup cu ochi galbeni stralucitori zombi sa aiopen for bussiness si sa iei telefonul care il suni pe gren reper si dai pe telefon (trebuie sa ai un sim mort) si o sa iti ceara bani dai 2000 de dolari si el o sa vina zombi

| DianaCostan a răspuns:

Vampir:Apeşi pe Ctrl+Shift+C şi scrii boolprop testingcheatsenabled true. Apoi dai Shift şi în acelaşi timp dai pe simul pe care îl vrei vampir.Dai pe More şi acolo îţi va apărea Make Vampire.Dai acolo şi BUM! Eşti vampir.
Vârcolac:Ţinând cont de cod, dai pe căsuţa poştală.Dai pe More si apoi pe Wolf.Atunci iti va aparea un caine cu blana maro si ochi galbeni, strălucitori. Împrieteneşte -te cu el.Acesta la un momendat te va muşca. Şi gata! VÂRCOLAC!
Zombi ştiu să fac doar din, Create-A-Sim.Dai acolo, ţinând cont de cod, şi mai apeşi pe Shift+N.Dai sa îţi creezi persoana.În dreptul culorilor pieli va fi o steluta.Dai pe ea şi selectezi culoarea pielii gri.Şi gata!(Îl mai poţi face extraterestru şi încă ceva.)