| Harlow a întrebat:

Cine stie cum sa sterg aplicatiile de pe facebook? Adica am jucat ma multe jocuri si as vrea sa le sterg/dezactivez.Multumesc pentru ajutor!

Răspuns Câştigător
| DarkFaust a răspuns:

Buna,intri in setari(in dreapta sus, trebuie sa iti apara o rotita)si dai acolo si iti arata mai multe, dai pe setarile contului, iar in stanga iti arata mai multe, tu dai pe aplicatii si acolo iti arata toate aplicatiile si dai in dreapta unde iti arata un x mic si dai pe ala si dai stergere! Bafta!happy

1 răspuns: