| GrigoreVarlam a întrebat:

Cine stie cum sa dau REMOVE, sa sterg aplicatiile de pe pagina mea de facebook, acela din stanga, cum ar fi de exemplu "pentru prieteni", pentru ca sunt unele care trimit mesaje spam automat... dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| moRE_4547 a răspuns:

Pai te duci cu mouse-ul pe aplicatie si iti va aprea un x in stanga. apesi x si se va sterge
http://img208.imageshack.us/img208/1686/removeo.jpg

2 răspunsuri:
| GrigoreVarlam explică:

Ms, ascuns mai statea x-ul ala laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MoRe nu e adevarat. acolo doar le stergi din lista aia nu de tot. uite cum sa le stergi definitiv account/privacy settings/Edit Your Settings sub Applications and Websites/Edit settings si apoi pe "x" si remove. happy