| thisisMirel a întrebat:

Cine stie cum se pune idle la mess? Fund(a) cel mai explicit.

Răspuns Câştigător
| Mentaaaaa a răspuns:

Buna! Idle inseamna inactiv, se pune automat cand nu mai atingi nici o tasta sau nici un buton de la calculator. Iti apare la satusul idle for...min.

3 răspunsuri:
| Kristtine a răspuns:

Idle la mess ti se pune atunci cand esti plecat happy iar cand revii la pc si apesi o tasta sau misti mouse-ul dispare.

| smecherul222 a răspuns:

Pe mess esti idle atunci cand esti plecat de la pc pe o perioada de "n" minute/ore.

| monstrulet a răspuns:

Exista si un programel fakeidle. Ghici ce face.