| Tamy3 a întrebat:

Cum se pune idle la mess?big grin

Răspuns Câştigător
| SerjRap93 a răspuns:

Nu se pune nici cum...stai o vreme fara sa folosesti pc si apare idle si de cat timp nu esti la comp, sg lucru pe care poti sa il faci este sa setezi timpul dupa care sa iti apara idle
intri messenger acolo sus apoi la preferances apoi la privacy si vz acolo idle status si pui cate min vreiwinking

7 răspunsuri:
| ImmortalQueen a răspuns:

Nu poti sa-ti pui singura decat atunci cand ai un program. nu-i stiu numele da' il gasesti pe net.

Idle'u apare atunci cand nu umbi la mess [si nici la calculator] pentru mai mult de timpul pe care il ai setat la "Privacy", unde ajungi asa Messenger>Preferences>Privacy.
Bafta!

| lunarwolf a răspuns:

Nu 'se pune'. Iti apare idle [=lenes] cand nu mai folosesti computerul. Cand e pe stand-by. happy

| FunKyPunKyGirl a răspuns:

Nu se pune idle... daca nu misti mouse-ul cat timp ti-ai pus la preferences.de exemplu 5 min. daca nu misti mouse-ul 5 min ti se pune idle... funda?

| 0PopaPorno a răspuns:

N-ai cum sa-ti pui tuh idle la statusu d la mess, idle-ul apare atunci cand tu nu folosesti yahoo-ul timp de 15-20 minute!

| YTBDrawingBase a răspuns:

Se singur pune atunci cand nu umblii la pc timp de15 min

| Pufariiiiiiiiiin a răspuns:

Pai.intrii pe www.yahoomesenger.com.si in stanga sus(in colt) scrie "new here"si dai pe aia apoi completezi formularu si ai ID de mess;). sper ca te-am ajutat>:D

| nicole_2011 a răspuns:

big grin Amuzanta intrebarea.idle nu ai cum sa pui, aia apare doar daca nu folosesti calculatorul 15 minute.dar poti schimba timpul asta din preferences la privacywinking