| Sk8_1585 a întrebat:

Cine stie de la ce magazin pot sa imi cumpar Minecraft pentru XBox 360 sau PS4 pre relased (Merg jocurile de pe PS3 )?
in special pentru XBox si daca se poate si daca stiti ceva gen altex/mediagalaxy sau ceva in genul?

Da stiu PS4 nu a aparut inca in magazine e o versiune noua e in stadiu ALPHA si daca ati fost la prezentare ati fi putut primi din cele 20 ( de la tombola )

1 răspuns:
| Andreeadede96 a răspuns:

Se gaseste cam in toate magazinele gen ...alex sau se pot gasi si la domo ..prin mall depinde ..sunt multe. sper ca ti-ma fost de ajutor baftahappy