| Rony56 a întrebat:

Vreau sa-mi iau minecraft premium, dar nu am cum cu cardul si vreau sa mi-l iau. La altex sau eMAG sau mediagalaxy sau magazine de genul asta pot gasi un minecraft cu cd si gift code?

3 răspunsuri:
| IFlorin97 a răspuns:

Foloseste un card doar pentru a cumpara jocul, nu cardul care primesti venituri lunare.

| Rony56 explică (pentru IFlorin97):

Dar parintii mei au card maestro, si nu cred ca o sa mearga, si nu se gaseste cvv-ul sau vc2-ul.

| KeSsO a răspuns:

Nu gasesti la noi in Romania in magazine pe cd. Poti ruga pe cineva din strainatate (America de Nord) sa iti ia gift card. Eu recomand cardul de credit fiindca este cel mai usor. Eu am minecraft premium si cred ca s-au meritat banii.