| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie driver pentru Mouse marvo m212?
Nu gasesc nimic, sper sa fie happy

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Mouse-urile NU au nevoide de driver, se instaleaza automat cand il conectezi la pc! Daca la tine nu se conecteaza atunci ori e stricat ori nu ai instalat toate driverele!

| MesterZaicik a răspuns (pentru lpavel):

Nu ai inteles, v reau programul ala care pot seta la mouse culorile care le vreau, macro etc etc

| lpavel a răspuns (pentru MesterZaicik):

Eu am inteles dar nu am mai auzit de un program special dedicat numai pentru asta. Am si eu un mouse de gaming care are diferite culori si le setez eu care vreau si cum am mai zis se instaleaza totul cand il conectezi la pc.