| euandreieu a întrebat:

Cine stie jocuri asemanatoare cu assasin's creed, sa nu fie cu impuscaturi sau cu razboaie, sa fie in evul mediu cu sabii, etc. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| TheAdytzu a răspuns:

Pai alte jocuri gen Assasin's Creed interesante nu prea mai exista, dar ai jucat TOATE jocurile din seria Assasin's Creed?

| euandreieu explică (pentru TheAdytzu):

Da si vreau sa joc si alte din astea tot asa ca Assasin's sau ca Prince of persia ( le-am jucat toate seriile). TheAdytzu te rog sa te uiti si la intrebarie celelalte poate stii acolo. Dau FUNDA!

| TheAdytzu a răspuns (pentru euandreieu):

God of war
Fable 3 ( asta ii bestial ) story line bunwinking
Tron asa iii si mai fain si ti le pot da eu pe toate doar contacteaza-mawinking