| Radu_Alex_1986 a întrebat:

Cine stie jocuri browser tip esti intr-un oras iti cumperi masina te plimbi ai iubita da sa nu fie club marian

Răspuns Câştigător
| Ionutzee a răspuns:

Incearcati SuperStar Streetz intra romani... de toate limbele e multyplayer poti arunca cu racheta, banana, bombe si cu masina sati cumperi gaz(benzina)masina sa ii cumperi paintjob sau culoare... de toate aproape sunt si rampe o sa vezi si tu intreaba UN ROMAN SI AI SA VEZI CA TE INVETI SA JOCI.deci funda?

2 răspunsuri:
| StickMarian a răspuns:

Hai ma ca e prea usor imvu, ourworld, second life daca vrei si link-urile de unde sa le descarci atunci da-mi funda happy sau un mesaj. Funda|?

| Radu_Alex_1986 explică (pentru StickMarian):

Cand am zis browser adica fara downland