| BuckZorRomania a întrebat:

Cine stie jocuri "ca in real life" gen DayZ Rust sau sa fie asemanator ca amandoua si sa fie multiplayer.
Dau FUNDA celui mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| AlexShadow26 a răspuns:

Paaai ai putea sa incerci infestation si el e pe bani dar poti sa joci pe niste serv pentru cei care nu au bagat bani adica in plus nu prea ai decat ca poti sa iti faci mai multe "caractere" daca bagi cu bani si poti sa joci pe alte serv cei cu plata au alte serv cei fara au alte serv

| MegaMarioBlaster a răspuns:

Ai putea juca far cry 3 sau assasins creed 3 ca ambele sunt ca in realitate si multyplayer. funda?

| BuckZorRomania explică (pentru MegaMarioBlaster):

Da am jucat far cry 3 dar vreau ceva gen dayz adica sa colectez loot si cu arme de astea.