| IngerasulRoz a întrebat:

Cine stie jocuri interesante si distractive pentru fete?

Răspuns Câştigător
| КеКсиК a răspuns:

Murclub`stardooll`imvu`lady popular...))*

6 răspunsuri:
| SleeD a răspuns:

Sims, S4 League, LoL, GTA happy

| ThEEmperoR a răspuns (pentru SleeD):

GTA e pentru fete ma? Buna. Uite jocuri pentru fete: Sims, Dekaron, Aion, Metin, Plants Vs Zombies, Counter-Strike (pentru baietoaice), Barbye.

| SleeD a răspuns (pentru ThEEmperoR):

Intr-adevar si Couter-Strike e joc pentru fete nu?

| ThEEmperoR a răspuns (pentru SleeD):

Daca esti chior ce sa-ti fac. Am zis "Counter-Strike (pentru baietoaice)" adica pentru fete care sunt ca niste barbati.

| SleeD a răspuns (pentru ThEEmperoR):

In primul rand se scrie baietoase nu "baietoaice" si in al 2-lea rand ele nu-s tot fete?

| ThEEmperoR a răspuns (pentru SleeD):

Sincer sa fiu, eu asa am auzit pe strada, baietoaice. Si ce daca sunt fete? Am mai intalnit fete care sunt partial baieti si sunt needucate.