| Ovydiw a întrebat:

Cine stie jocuri mai misto gen Metin2, leagueoflegends, Metalassault... Dau fundabig grin
Astept, sa nu fie de astea foarte mari si cu grafica pentru un calculator de ultima generatie...big grin
Mersi frumos!

6 răspunsuri:
| KissYourLips a răspuns:

Metin 2 val mondial e cel mai tare!
site: www.valmondial.fr

| Swagger1337 a răspuns:

Este un joc foarte frumos cu extrateresti cu nave spatiale, cu masini, care se numeste halo trial dar pe net nu merge am incercat trebuie sa il descarci de pe un sait.

| yukio16 a răspuns:

Micro Volts, 4story

| parkourxxxX a răspuns:

WarCraft este super misto jocu e fix ca metin2 aproape da are coregrafia mai buna

| AmIR_1335 a răspuns:

Mario e cel mai tare.=]]]

| Pandelecosmin_Cosmin_1992 a răspuns:

Dirt 3,2 nosferatu, need for speed the run, assasin's creed 3, 2