| copile a întrebat:

Cine stie jocuri misto online multiplayer dar sa se joace pe internet?

6 răspunsuri:
| Ingerulrebel a răspuns:

Nu exista jocuri multiplayer pentru fete

| Ingerulrebel a răspuns:

Exista putine*

| Ingerulrebel a răspuns:

Doar 2

| ionutaby a răspuns:

Nu prea sunt multe jocuri ''misto ONLINE multiplayer. dar care sa se joace pe INTERNET ) sau nu cunosc eu. daca vrei sa incerci ceva asemanator incearca sa cauti jocuri browser gen www.triburile.ro,si altele.(apropo, ai facut un pleonasm cu ''online'' si ''pe internet''

| copile explică (pentru ionutaby):

As vrea jocuri de fete daca stii.

| ionutaby a răspuns (pentru copile):

Jocuri de fete nu prea exista...multe fete pe care le cunosc jaca cs, si alte jocuri in care se socializeza mult, si in cazul in care esti fata o sa ai un mare avantaj in fata celorlalti playeri...http://mmohuts.com/gamelist. bafta! si nu stiu cum e cu fundita aia:)